Opravdu odebrat?

Registrovat autoskloservis

Aplikace bezpečnostní fólie na autosklo

Znáte bezpečnostní fólie na autoskla? Věděli jste, že velkým dílem napomáhají v boji proti krádeži věcí z auta? Aplikace bezpečnostních fólií na auto není nijak zvlášť nákladná a rozhodně se vyplatí! U Autosklo Plus máte navíc super cenu a k tomu garanci profesionálně odvedené práce.

Aplikace bezpečnostních fólií na auto, Autosklo servis Praha, Autosklo Plus, instalace bezpečnostních fólií na autosklo, lepení fólií na auto, tónování autoskel

Jak probíhá instalace bezpečnostních fólií na autě?

Instalace bezpečnostní fólie na autě provádíme nejraději u nás na dílně, kde jsme tomu přizpůsobili podmínky. Aplikace fólií vyžaduje téměř sterilní prostředí, aby vše dopadlo, tak jak má a fólie na autoskle nebyla pouhým okem viditelná a působila jako originální zabarvení autoskel.

Samotná instalace autofólií je z hlediska aplikace poměrně jednoduchá. Pro instalaci fólií není třeba demontovat autoskla, a tak se nemusíte bát, že bychom museli rozebírat půlku auta.

Bezpečnostní fólie je velice pevná a odolná fólie, která se lepí na autoskla za různými účely. Skládá se z několika desítek vrstev fólie, díky čemuž propůjčuje autosklu neobvyklou pevnost. Autosklo polepené bezpečnostní fólií zůstane i po rozbití celistvé a nedojde k rozsypání skla na malé kousíčky například v případě dopravní nehody nebo při pokusu o krádež.

Autofólie na sklo, instalace bezpečnostní fólie na auto Praha, bezpečnostní fólie na autě, fólie na autosklo, protisluneční fólie na auto, levné autofólie, lepení autofólie cena práce

Výhody bezpečnostní fólie na autě

Instalace bezpečnostní fólie na autě znesnadní příležitostným zlodějům rozbít sklo na autě a vniknout do vozidla skrze rozsypané sklo. Polepené autosklo bezpečnostní fólií jde jen velmi těžko vyrazit, a tak je pro zloděje mnohem složitější se do vozu dostat, což ho finále od krádeže odradí.

Bezpečnostní fólie se však lepí nejen z hlediska zabezpečení auta před krádeží, ale také pro bezpečnost posádky při dopravní nehodě. Fólie na autoskle zabrání vysypání skla a snižuje tak riziko poranění posádky. Fólie na auto však nemusí sloužit jen jako bezpečnostní, vyrábí se v široké škále odstínů, takže mohou sloužit i jako sluneční clona. Navíc lepidlo ochranné fólie obsahuje složky pohlcující škodlivé UV záření, takže díky aplikaci bezpečnostní fólie ochráníte také vaše vozidlo a prodloužíte tak jeho životnost.

Rezervace termínu na instalaci bezpečnostních fólie na autě

Zaujala vás nabídka na ochranu vašeho vozu před krádeží? Chtěli byste se o tónování autoskel dozvědět více nebo se rovnou objednat na instalaci bezpečnostních fólií? Neváhejte nás kontaktovat! Autosklo servis Praha je profesionální autosklo servis, který vašemu vozidlu zajistí komplet profesionální servis!

Ostatní články

11.01.2018

Máte poškrábané autosklo, že přes něj už není ani vidět? Nebo máte pavouka přes celé čelní sklo? Nechce se Vám vyhazovat peníze za nové, když to staré ještě jakž takž jde? Skvělá zpráva je, že nemusíte! Nevyhazujte zbytečně peníze za nové autosklo, když jde opravit! Autosklo servis Praha Vám za pomoci moderních technologií Vaše čelní sklo opraví!

17.02.2018

Milé dámy a pánové, jen si to představte, přijedete do nákupního centra, odevzdáte klíčky od auta a jdete si nakupovat nebo na kafe do kavárny, a když se později vrátíte, vaše auto nejen září čistotou, ale také má nové nebo opravené autosklo a po původních prasklinách na čelním autoskle není ani památky. Toto není pohádka, to je skutečná realita!

24.02.2018

Máte praskliny na čelním skle u firemního vozu nebo vám nenechaví zloději rozbili boční sklo na dodávce? Potřebujete výměnu autoskla rychle a bez zbytečného čekání? Autosklo servis Praha dělá express výměny autoskel na všech typech aut a bez zbytečného čekání!

28.02.2018

Věděli jste, že je až banálně jednoduché ochránit váš vůz před krádeží? Existuje moderní metoda, která vaše vozidlo opatří značkou, díky které vaše vozidlo zůstane v bezpečí, ať už se nachází kdekoliv! Jakmile potencionální pachatel spatří značku na vašem autě, můžete si být jistí, že ho to od krádeže nejen odradí, ale také ho nezdar pěkně otráví! Chraňte vás vůz před krádeží, zatímco vy klidně a spokojeně spíte!

07.03.2018

Sháníte někoho, kdo se postará o výměnu autoskla na vašem autě, a to nejlépe teď hned a v Praze? Autosklo servis Praha není jen někdo, je to profesionální firma, která se s radostí ujme vašeho vozu a zajistí kompletní servis týkající se výměny autoskla, takže vy budete mít auto jako nové a naprosto bez starostí!

17.03.2018

Čeká vás výměna autoskla a i přesto, že výměnu autoskla kryje vaše pojistka, tak jste z toho celí nesví a nevíte si s tím rady? Autosklo servis Praha je jako vždy připraven vám podat pomocnou ruku v době, kdy to nejvíce potřebujete, a tak se na nás neváhejte obrátit a my vám nejen vysvětlíme, jak probíhá výměna autoskla přes pojišťovnu, ale také za vás celou záležitost vyřídíme, takže budete mít auto jako nové a bez starostí!

24.03.2018

Čeká vás výběr nového autoskla a už teď vám z toho všeho porovnávání a vyhledávání vstávají vlasy hrůzou? Zapomeňte na dlouhé večery na internetu a porovnávání cen a nabídek různých eshopů! Jděte na jistotu! Autosklo servis Praha má totiž nejlevnější autoskla na trhu a všechny skladem!

« 1 2 3
partner
Kategorie článků
Nově přidané autosklo servisy
Nejnavštěvovanější autosklo servisy