Opravdu odebrat?

Registrovat autoskloservis

Jak probíhá výměna autoskla z pojištění?

Stala se vám dopravní nehoda a nyní vás čeká výměna autoskla z pojištění? Buďte absolutně bez starostí, protože u Autosklo servisu Praha jste v těch nejlepších rukách!

Výměna autoskla z pojištění, výměna autoskla z pojistky, autosklo pojištění, výměna čelního skla z pojištění, výměna zadního skla z pojištění, výměna autoskla z připojištění

Výměna autoskla z pojištění

Stali jste se účastníky dopravní nehody a vaše vozidlo potřebuje nová autoskla? Ať už je rozsah poškození autoskel jakýkoliv, Autosklo servis Praha provádí opravy a výměny autoskel na všech typech vozidel a v jakémkoliv rozsahu. Výměny autoskel z pojištění provádíme bezplatně, tudíž po vás nebudeme chtít nic platit. Jednoduše předložíte doklady potřebné ke komunikaci s pojišťovnou a my už se o vše postaráme!

Jaké pojištění byste měli mít k bezplatné výměně autoskla? Výměna čelního skla z pojištění může být uhrazena z havarijního pojištění, z připojištění čelního skla sjednaného k povinnému ručení nebo ze samotného povinného ručení. V každém z těchto případů nepotřebujete pro výměna čelního skla žádnou hotovost! Vše hradí pojišťovna, se kterou vyřídíme veškeré papírování.

Jak probíhá výměna autoskla z pojištění?

Ať už jste u dopravní nehody v roli viníka nebo oběti, platí pro vás vše výše vypsané. Jednoduše pro výměnu čelního skla z pojištění přineste potřebné doklady a brzy bude vaše auto jako nové. Jedná-li se o výměnu autoskel z pojištění viníka, budete potřebovat jeho souhlas a také plnou moc, kterou vám na požádání rádi zašleme k vyplnění.

Autosklo servis Praha, Autosklo Plus, autoskloservis Praha, autosklo koupě, autosklo eshop, autosklo Praha

Jaké doklady jsou potřeba pro výměny autoskel z pojištění? V každém případě potřebujete velký technický průkaz od vozidla, řidičský průkaz, zelenou kartu a kartičku ke sjednané pojistce. V případě, že se jedná o firemní vozidlo, je ještě nutné razítko firmy. V případě potřeby, není nutné donést originály dokumentů, stačí pouze kopie.

Autosklo z pojištění i bez

V případě, že nemáte připojištění čelního skla a také jste se nestali účastníky dopravní nehody, provádíme výměny autoskel i bez přítomnosti pojištění. Pokud byste měli zájem o výměnu autoskla bez pojistky, napište nám nebo zavolejte, a my vám rádi připravíme cenovou kalkulaci přesně na vaše vozidlo. Naše cenové kalkulace na výměny autoskel jsou vždy přesné, takže se nemusíte bát, že byste později měli zaplatit jinou částku, než kterou vám sdělíme dopředu. Jsme profesionální Autoskloservis Praha a na naší práci je spoleh!

Ostatní články

11.01.2018

Máte poškrábané autosklo, že přes něj už není ani vidět? Nebo máte pavouka přes celé čelní sklo? Nechce se Vám vyhazovat peníze za nové, když to staré ještě jakž takž jde? Skvělá zpráva je, že nemusíte! Nevyhazujte zbytečně peníze za nové autosklo, když jde opravit! Autosklo servis Praha Vám za pomoci moderních technologií Vaše čelní sklo opraví!

17.02.2018

Milé dámy a pánové, jen si to představte, přijedete do nákupního centra, odevzdáte klíčky od auta a jdete si nakupovat nebo na kafe do kavárny, a když se později vrátíte, vaše auto nejen září čistotou, ale také má nové nebo opravené autosklo a po původních prasklinách na čelním autoskle není ani památky. Toto není pohádka, to je skutečná realita!

24.02.2018

Máte praskliny na čelním skle u firemního vozu nebo vám nenechaví zloději rozbili boční sklo na dodávce? Potřebujete výměnu autoskla rychle a bez zbytečného čekání? Autosklo servis Praha dělá express výměny autoskel na všech typech aut a bez zbytečného čekání!

28.02.2018

Věděli jste, že je až banálně jednoduché ochránit váš vůz před krádeží? Existuje moderní metoda, která vaše vozidlo opatří značkou, díky které vaše vozidlo zůstane v bezpečí, ať už se nachází kdekoliv! Jakmile potencionální pachatel spatří značku na vašem autě, můžete si být jistí, že ho to od krádeže nejen odradí, ale také ho nezdar pěkně otráví! Chraňte vás vůz před krádeží, zatímco vy klidně a spokojeně spíte!

07.03.2018

Sháníte někoho, kdo se postará o výměnu autoskla na vašem autě, a to nejlépe teď hned a v Praze? Autosklo servis Praha není jen někdo, je to profesionální firma, která se s radostí ujme vašeho vozu a zajistí kompletní servis týkající se výměny autoskla, takže vy budete mít auto jako nové a naprosto bez starostí!

17.03.2018

Čeká vás výměna autoskla a i přesto, že výměnu autoskla kryje vaše pojistka, tak jste z toho celí nesví a nevíte si s tím rady? Autosklo servis Praha je jako vždy připraven vám podat pomocnou ruku v době, kdy to nejvíce potřebujete, a tak se na nás neváhejte obrátit a my vám nejen vysvětlíme, jak probíhá výměna autoskla přes pojišťovnu, ale také za vás celou záležitost vyřídíme, takže budete mít auto jako nové a bez starostí!

24.03.2018

Čeká vás výběr nového autoskla a už teď vám z toho všeho porovnávání a vyhledávání vstávají vlasy hrůzou? Zapomeňte na dlouhé večery na internetu a porovnávání cen a nabídek různých eshopů! Jděte na jistotu! Autosklo servis Praha má totiž nejlevnější autoskla na trhu a všechny skladem!

« 1 2 3
partner
Kategorie článků
Nově přidané autosklo servisy
Nejnavštěvovanější autosklo servisy