Opravdu odebrat?

Registrovat autoskloservis

Jednoduchá ochrana vozu před krádeží

Věděli jste, že je až banálně jednoduché ochránit váš vůz před krádeží? Existuje moderní metoda, která vaše vozidlo opatří značkou, díky které vaše vozidlo zůstane v bezpečí, ať už se nachází kdekoliv! Jakmile potencionální pachatel spatří značku na vašem autě, můžete si být jistí, že ho to od krádeže nejen odradí, ale také ho nezdar pěkně otráví! Chraňte vás vůz před krádeží, zatímco vy klidně a spokojeně spíte!

Pískování autoskel, pískování skel na autě, ochrana auta před krádeží, ochrana auta před odcizením, jak ochránit auto před krádeží

Pískování autoskel, pískování skel na autě, ochrana auta před krádeží, ochrana auta před odcizením, jak ochránit auto před krádeží

Pískování autoskel – ochrana auta před krádeží

Pískování autoskel je výborná metoda, jak ochránit auto před krádeží! Díky pískování autoskel snížíte riziko odcizení vozidla o 96% a za to ta investice opravdu stojí! Máte-li rádi svá vozidla, opatřete je touto jednoduchou a ne nijak nákladnou ochranou a získejte o 96% vyšší jistotu, že vaše auto ráno najdete tam, kde jste ho večer nechali.

Co je pískování autoskel? Pískování autoskel je metoda ochrany vašeho auta před odcizením. Jedná se o pískování unikátního kódu na všechna autoskla na vašem voze, díky čemuž se vozidlo stane pro zloděje nezajímavé. V případě, že by pachatel chtěl opískované vozidlo prodat, narazí na problém, protože vozidlo je velice snadno rozpoznatelné, a tím pádem ztrácí pro zloděje na atraktivitě. Aby se vozidlo dalo bez potíží zpeněžit, musel by pachatel vynaložit nemalé úsilí i prostředky, aby vozidlo uvedl do hodnotného stavu. Pískování autoskel je navíc velice odolné, takže takřka nelze odstranit. Vaše vozidlo je tak díky vypískování číselného kódu zcela v bezpečí.

Autosklo servis Praha, ochrana dodávky před krádeží, jak ochránit dodávku před krádeží, pískování kódu na autoskla

Autosklo servis Praha, ochrana dodávky před krádeží, jak ochránit dodávku před krádeží, pískování kódu na autoskla

Jak probíhá pískování autoskel? Aby pískování autoskel proběhlo hladce a bez zbytečného čekání, doporučujeme se předem objednat. Díky objednání na pískování autoskel předem, připravíme vše, co je k pískování skel na autě potřeba, a tak se zkrátí doba pískování o dalších 20 minut. Pokud vše poběží jak má, pískování autoskel trvá přibližně 40 minut. Metoda pískování je velice precizní práce a tak pískování autoskel provádí speciálně školení technici, kteří s pískováním autoskel mají již bohaté zkušenosti. Jestliže vás metoda pískování zaujala, rozhodně se obraťte na profesionální firmu – Autosklo servis Praha.

Autosklo servis Praha – pískování autoskel

Autosklo servis Praha nabízí pískování autoskel na skvělou cenu, která je naprosto nesrovnatelná s tím, jaký efekt pískování autoskel má. Pokud máte o pískování autoskel zájem, neváhejte nás kontaktovat pro individuální cenovou nabídku. Rádi vám sdělíme cenu pískování autoskel na vaše auto nebo dodávku. Formulář pro nezávaznou poptávku pro Autosklo servis Praha najdete zde.

Ostatní články

11.01.2018

Máte poškrábané autosklo, že přes něj už není ani vidět? Nebo máte pavouka přes celé čelní sklo? Nechce se Vám vyhazovat peníze za nové, když to staré ještě jakž takž jde? Skvělá zpráva je, že nemusíte! Nevyhazujte zbytečně peníze za nové autosklo, když jde opravit! Autosklo servis Praha Vám za pomoci moderních technologií Vaše čelní sklo opraví!

17.02.2018

Milé dámy a pánové, jen si to představte, přijedete do nákupního centra, odevzdáte klíčky od auta a jdete si nakupovat nebo na kafe do kavárny, a když se později vrátíte, vaše auto nejen září čistotou, ale také má nové nebo opravené autosklo a po původních prasklinách na čelním autoskle není ani památky. Toto není pohádka, to je skutečná realita!

24.02.2018

Máte praskliny na čelním skle u firemního vozu nebo vám nenechaví zloději rozbili boční sklo na dodávce? Potřebujete výměnu autoskla rychle a bez zbytečného čekání? Autosklo servis Praha dělá express výměny autoskel na všech typech aut a bez zbytečného čekání!

07.03.2018

Sháníte někoho, kdo se postará o výměnu autoskla na vašem autě, a to nejlépe teď hned a v Praze? Autosklo servis Praha není jen někdo, je to profesionální firma, která se s radostí ujme vašeho vozu a zajistí kompletní servis týkající se výměny autoskla, takže vy budete mít auto jako nové a naprosto bez starostí!

17.03.2018

Čeká vás výměna autoskla a i přesto, že výměnu autoskla kryje vaše pojistka, tak jste z toho celí nesví a nevíte si s tím rady? Autosklo servis Praha je jako vždy připraven vám podat pomocnou ruku v době, kdy to nejvíce potřebujete, a tak se na nás neváhejte obrátit a my vám nejen vysvětlíme, jak probíhá výměna autoskla přes pojišťovnu, ale také za vás celou záležitost vyřídíme, takže budete mít auto jako nové a bez starostí!

24.03.2018

Čeká vás výběr nového autoskla a už teď vám z toho všeho porovnávání a vyhledávání vstávají vlasy hrůzou? Zapomeňte na dlouhé večery na internetu a porovnávání cen a nabídek různých eshopů! Jděte na jistotu! Autosklo servis Praha má totiž nejlevnější autoskla na trhu a všechny skladem!

31.03.2018

NE vždy je nutné sáhnout hned po novém autoskle a vyměnit staré za nové. Nová autoskla nejsou levnou záležitostí, a tak se vyplatí se nejdříve informovat o možnosti opravy autoskla. Náš profesionální Autosklo servis Praha se zabývá opravami autoskel již dlouhá léta a vsaďte se, že jsme v tom nejlepší!

« 1 2 3
partner
Kategorie článků
Nově přidané autosklo servisy
Nejnavštěvovanější autosklo servisy