Opravdu odebrat?

Registrovat autoskloservis

Opravy autoskel scelováním Praha

NE vždy je nutné sáhnout hned po novém autoskle a vyměnit staré za nové. Nová autoskla nejsou levnou záležitostí, a tak se vyplatí se nejdříve informovat o možnosti opravy autoskla. Náš profesionální Autosklo servis Praha se zabývá opravami autoskel již dlouhá léta a vsaďte se, že jsme v tom nejlepší!

Opravy autoskel scelováním, oprava autoskla Praha, opravy autoskel Praha, oprava čelního skla, oprava čelního skla Praha, opravy skel Praha

Opravy autoskel scelováním

Prasklé autosklo je možné opravit metodou, která se nazývá scelování. Oprava autoskel scelováním je metoda, která vrátí sklu původní pevnost a vzhled. Opravené autosklo vypadá zase jako dřív, respektive jako nové! Oprava čelního skla zbaví sklo škrábanců a prasklin, takže provoz na vozovce uvidíte opět čistě bez jakéhokoliv optického rušení.

Opravy autoskel scelováním jsou velice žádané, protože díky opravě autoskla ušetříte peníze za nové autosklo. Mnohdy jsou lidé schopní jezdit s pavoukem přes čelní sklo nebo s malou prasklinou po kamínku, která překáží ve výhledu, a to vše jen proto, že se jim nechce investovat do nového čelního skla nebo nejsou ochotní věnovat čas na zařízení opravy autoskla.

Oprava čelního skla

Oprava čelního skla není nijak nákladná, ani finančně, ani časově. Prasklé čelní sklo můžeme dokonce opravit u vás doma, takže vám nesebereme ani kousek z vašeho volného času. Stačí, když nám poskytnete prostor, kde můžeme opravit sklo na vašem autě, a vy se mezitím můžete věnovat příjemnějším věcem.

Autosklo servis Praha, autosklo Praha, scelování autoskel Praha

Prostor na opravu autoskla nemusí být ničím speciální, čistá garáž je ideální, ale opravu autoskla zvládneme například i u vás před domem. Oprava čelního skla trvá 2–3 hodiny a po této době je vaše čelní sklo opět bez škrábanců a prasklin! Čelní sklo je po opravě zase jako nové a po opravě nejsou patrné žádné stopy. Sklo si získá svou původní pevnost a má veškerá potřebná osvědčení.

Oprava nebo výměna autoskla?

Jak poznáte, jestli je nutná výměna autoskla nebo jestli stačí jen oprava? Kontaktujte nás a my přijedeme za vámi, třeba k vám do práce nebo domů, a zhodnotíme stav autoskla. Přímo na místě vám řekneme, jestli je možná oprava autoskla nebo jestli je již nutné nové autosklo. Budete-li mít zájem, domluvíme se na termínu opravy autoskla u vás nebo výměny autoskla v našem Autosklo servisu Praha.

Ostatní články

06.04.2018

Nemáte čas lítat po servisech s autem, ale oprava nebo výměna skla na vašem autě už opravdu hoří? Vyřešte nové autosklo chytře a s noblesou! Autosklo servis Praha nabízí chytré řešení, jak na výměnu autoskla bez ztráty volného času, kterého máme všichni tak málo. Odpovědí je mobilní Autosklo servis Praha!

10.04.2018

Pustili jste se do rekonstrukce starého veterána a potřebujete sehnat nové autosklo? Nebo jste hrdým majitele amerických aut či vlastníkem speciálních vozidel, na které běžně autosklo neseženete? Autosklo servis Praha se mimo standardní servis autoskel, výměny a opravy autoskel, zabývá také autoskly na míru na vozidla všeho druhu!

19.04.2018

Věděli jste, že tónování autoskel není jen kosmetická úprava na autě? Možná to tak na první pohled vypadá, ale folie od Autosklo Plus mají hned několik funkcí, než jen zamezit slunci, aby obtěžovalo cestující.

27.04.2018

Dopravní nehody si člověk nenaplánuje, a když se stanou, je to nepříjemné pro obě strany. Těžko říci, kdo je na tom hůř, jestli viník, který zaplatí celou škodu včetně výměny čelního skla nebo autoskla, anebo poškozený, který často utrpí šok z havárie nebo z pohledu na svůj nabouraný automobil.

03.05.2018

Autosklo servis Praha je špička mezi autoksloservisy po celé České republice, může se chlubit profesionálními službami, originálními autoskly a bezvadným servisem pro klienty i jejich vozidla. Zabýváme se výměnami i opravami autoskel na všech vozech, a to i včetně vozů Mercedes Benz, na která užíváme materiály hodné této luxusní značky.

12.05.2018

Ceny autoskel a ceníky autoskloservisů nejsou na internetu běžně k dostání, je to především proto, že ceny autoskel se různě mění v závislosti na dodavatelích. Jak tedy zjistit cenu autoskla, když vás nevyhnutelně čeká výměna autoskla? Při představě, že byste měli volat někam do autoskloservisu, kde telefon zvedne paní na recepci, která toho za celý den už má dost a je proto patřičně příjemná, to vás chuť na opravu autoskla hned omrzí.

21.05.2018

Hledáte eshop autoskel, kde najdete originální autoskla za nejlepší ceny a na všechny modely aut? Autosklo Plus má na svém skladu jen ta nejlevnější autoskla, ale v té nejlepší kvalitě! Dopřejte sobě i vašemu vozu špičkovou péči a nakupte si čelní sklo, zadní sklo nebo boční sklo na jednom místě!

1 2 3
partner
Kategorie článků
Nově přidané autosklo servisy
Nejnavštěvovanější autosklo servisy