Opravdu odebrat?

Registrovat autoskloservis

Opravy autoskel scelováním Praha

NE vždy je nutné sáhnout hned po novém autoskle a vyměnit staré za nové. Nová autoskla nejsou levnou záležitostí, a tak se vyplatí se nejdříve informovat o možnosti opravy autoskla. Náš profesionální Autosklo servis Praha se zabývá opravami autoskel již dlouhá léta a vsaďte se, že jsme v tom nejlepší!

Opravy autoskel scelováním, oprava autoskla Praha, opravy autoskel Praha, oprava čelního skla, oprava čelního skla Praha, opravy skel Praha

Opravy autoskel scelováním

Prasklé autosklo je možné opravit metodou, která se nazývá scelování. Oprava autoskel scelováním je metoda, která vrátí sklu původní pevnost a vzhled. Opravené autosklo vypadá zase jako dřív, respektive jako nové! Oprava čelního skla zbaví sklo škrábanců a prasklin, takže provoz na vozovce uvidíte opět čistě bez jakéhokoliv optického rušení.

Opravy autoskel scelováním jsou velice žádané, protože díky opravě autoskla ušetříte peníze za nové autosklo. Mnohdy jsou lidé schopní jezdit s pavoukem přes čelní sklo nebo s malou prasklinou po kamínku, která překáží ve výhledu, a to vše jen proto, že se jim nechce investovat do nového čelního skla nebo nejsou ochotní věnovat čas na zařízení opravy autoskla.

Oprava čelního skla

Oprava čelního skla není nijak nákladná, ani finančně, ani časově. Prasklé čelní sklo můžeme dokonce opravit u vás doma, takže vám nesebereme ani kousek z vašeho volného času. Stačí, když nám poskytnete prostor, kde můžeme opravit sklo na vašem autě, a vy se mezitím můžete věnovat příjemnějším věcem.

Autosklo servis Praha, autosklo Praha, scelování autoskel Praha

Prostor na opravu autoskla nemusí být ničím speciální, čistá garáž je ideální, ale opravu autoskla zvládneme například i u vás před domem. Oprava čelního skla trvá 2–3 hodiny a po této době je vaše čelní sklo opět bez škrábanců a prasklin! Čelní sklo je po opravě zase jako nové a po opravě nejsou patrné žádné stopy. Sklo si získá svou původní pevnost a má veškerá potřebná osvědčení.

Oprava nebo výměna autoskla?

Jak poznáte, jestli je nutná výměna autoskla nebo jestli stačí jen oprava? Kontaktujte nás a my přijedeme za vámi, třeba k vám do práce nebo domů, a zhodnotíme stav autoskla. Přímo na místě vám řekneme, jestli je možná oprava autoskla nebo jestli je již nutné nové autosklo. Budete-li mít zájem, domluvíme se na termínu opravy autoskla u vás nebo výměny autoskla v našem Autosklo servisu Praha.

Ostatní články

26.05.2018

Neradi řídíte v dešti? Máte problém s viděním v šeru? A co teprve když se děje obojí najednou? Věděli jste, že díky jednoduchému ošetření autoskel kvalitní autochemií si můžete výhled z vozu zlepšit až o 60% ? Ošetření autoskel moderní technologií se vyplatí!

10.06.2018

Znáte bezpečnostní fólie na autoskla? Věděli jste, že velkým dílem napomáhají v boji proti krádeži věcí z auta? Aplikace bezpečnostních fólií na auto není nijak zvlášť nákladná a rozhodně se vyplatí! U Autosklo Plus máte navíc super cenu a k tomu garanci profesionálně odvedené práce.

15.07.2018

Chystáte se na dovolenou, ale vaše auto potřebuje služby autoskloservisu? Nemusíte se obávat, že se okradete o kus dovolené nebo hůř, že se nemáte jak dopravit na dovolenou, Autosklo Plus je jediný autoskloservis, který vám opraví rozbité sklo na počkání nebo udělá výměnu autoskla ještě ten den! Autosklo servis Praha je ten autoskloservis, který potřebujete!

21.07.2018

Jestliže se právě rozhodujete jakému autoskloservisu svěříte váš vůz, pak zde je několik důvodů, proč si vybrat právě Autoskloservis Pra­ha!

29.07.2018

Stala se vám dopravní nehoda a nyní vás čeká výměna autoskla z pojištění? Buďte absolutně bez starostí, protože u Autosklo servisu Praha jste v těch nejlepších rukách!

1 2 3 »
partner
Kategorie článků
Nově přidané autosklo servisy
Nejnavštěvovanější autosklo servisy