Opravdu odebrat?

Registrovat autoskloservis

Ošetření autoskel autochemií

Neradi řídíte v dešti? Máte problém s viděním v šeru? A co teprve když se děje obojí najednou? Věděli jste, že díky jednoduchému ošetření autoskel kvalitní autochemií si můžete výhled z vozu zlepšit až o 60% ? Ošetření autoskel moderní technologií se vyplatí!

Ošetření autoskel, ošetření čelního skla, ošetření autoskla, autokosmetika, autochemie

Ošetření autoskel autochemií

Autosklo Plus na ošetření autoskel proti vodě a nečistotám používá velmi kvalitní autochemii, která zajistí ochranu všech autoskel na autě. Autochemie je nejmodernější autokosmetika, vyvinutá super technologiemi jen pro vaše auto a pro váš lepší pocit pocit za volantem.

Ošetření autoskel autokosmetikou dodá ochranný povlak na všechna skla na autě, která ochrání před všemi nečistotami, které se běžně usazují na skle a zhoršují tak výhled řidiči na vozovku. Autochemie na autoskla zajistí, že uvidíte mnohem lépe za každého počasí i při zhoršené viditelnosti.

Zlepšení viditelnosti přes sklo v autě

Máte-li slabší zrak a neradi proto řídíte v noci nebo v dešti, ošetření čelního skla vám dodá znovu pocit sebedůvěry za volantem. Díky ošetření čelního skla na autě opět perfektně uvidíte za každého počasí.

Ochranný povlak na skle se postará o to, aby všechny kapičky vody a drobné nečistoty, které se běžně za jízdy usazují na skle, snadněji stekly ze skla dolů. Viditelnost přes ošetřené čelní sklo se zvyšuje až o 60 %, a to už se tato menší investice určitě vyplatí.

Ochranný povlak na autosklo, ochrana čelního skla, autochemie ochrana autoskel, přípravky na ošetření autoskel

Autosklo servis Praha – ochrana autoskel před živly

Autosklo Plus se zabývá ochranou autoskel již dlouhá léta, a tak již máme ověřené všechny kosmetické přípravky, které používáme na vaše vozy, a tak vám můžeme garantovat, že používáme autochemii, která chrání vaše autoskla před živly co nejdelší dobu a zároveň je šetrná vůči materiálům na vašem voze.

Ošetření celého vozu značkovou kosmetikou Sonax nabízíme našim klientům zdarma při nákupu autoskla u nás a objednávce na výměnu autoskla. Máte-li zájem o ošetření vašeho vozu touto moderní technologií, neváhejte se ozvat na naši zákaznickou linku.

Ostatní články

11.01.2018

Máte poškrábané autosklo, že přes něj už není ani vidět? Nebo máte pavouka přes celé čelní sklo? Nechce se Vám vyhazovat peníze za nové, když to staré ještě jakž takž jde? Skvělá zpráva je, že nemusíte! Nevyhazujte zbytečně peníze za nové autosklo, když jde opravit! Autosklo servis Praha Vám za pomoci moderních technologií Vaše čelní sklo opraví!

17.02.2018

Milé dámy a pánové, jen si to představte, přijedete do nákupního centra, odevzdáte klíčky od auta a jdete si nakupovat nebo na kafe do kavárny, a když se později vrátíte, vaše auto nejen září čistotou, ale také má nové nebo opravené autosklo a po původních prasklinách na čelním autoskle není ani památky. Toto není pohádka, to je skutečná realita!

24.02.2018

Máte praskliny na čelním skle u firemního vozu nebo vám nenechaví zloději rozbili boční sklo na dodávce? Potřebujete výměnu autoskla rychle a bez zbytečného čekání? Autosklo servis Praha dělá express výměny autoskel na všech typech aut a bez zbytečného čekání!

28.02.2018

Věděli jste, že je až banálně jednoduché ochránit váš vůz před krádeží? Existuje moderní metoda, která vaše vozidlo opatří značkou, díky které vaše vozidlo zůstane v bezpečí, ať už se nachází kdekoliv! Jakmile potencionální pachatel spatří značku na vašem autě, můžete si být jistí, že ho to od krádeže nejen odradí, ale také ho nezdar pěkně otráví! Chraňte vás vůz před krádeží, zatímco vy klidně a spokojeně spíte!

07.03.2018

Sháníte někoho, kdo se postará o výměnu autoskla na vašem autě, a to nejlépe teď hned a v Praze? Autosklo servis Praha není jen někdo, je to profesionální firma, která se s radostí ujme vašeho vozu a zajistí kompletní servis týkající se výměny autoskla, takže vy budete mít auto jako nové a naprosto bez starostí!

17.03.2018

Čeká vás výměna autoskla a i přesto, že výměnu autoskla kryje vaše pojistka, tak jste z toho celí nesví a nevíte si s tím rady? Autosklo servis Praha je jako vždy připraven vám podat pomocnou ruku v době, kdy to nejvíce potřebujete, a tak se na nás neváhejte obrátit a my vám nejen vysvětlíme, jak probíhá výměna autoskla přes pojišťovnu, ale také za vás celou záležitost vyřídíme, takže budete mít auto jako nové a bez starostí!

24.03.2018

Čeká vás výběr nového autoskla a už teď vám z toho všeho porovnávání a vyhledávání vstávají vlasy hrůzou? Zapomeňte na dlouhé večery na internetu a porovnávání cen a nabídek různých eshopů! Jděte na jistotu! Autosklo servis Praha má totiž nejlevnější autoskla na trhu a všechny skladem!

« 1 2 3
partner
Kategorie článků
Nově přidané autosklo servisy
Nejnavštěvovanější autosklo servisy