Opravdu odebrat?

Registrovat autoskloservis

Ošetření autoskel autochemií

Neradi řídíte v dešti? Máte problém s viděním v šeru? A co teprve když se děje obojí najednou? Věděli jste, že díky jednoduchému ošetření autoskel kvalitní autochemií si můžete výhled z vozu zlepšit až o 60% ? Ošetření autoskel moderní technologií se vyplatí!

Ošetření autoskel, ošetření čelního skla, ošetření autoskla, autokosmetika, autochemie

Ošetření autoskel autochemií

Autosklo Plus na ošetření autoskel proti vodě a nečistotám používá velmi kvalitní autochemii, která zajistí ochranu všech autoskel na autě. Autochemie je nejmodernější autokosmetika, vyvinutá super technologiemi jen pro vaše auto a pro váš lepší pocit pocit za volantem.

Ošetření autoskel autokosmetikou dodá ochranný povlak na všechna skla na autě, která ochrání před všemi nečistotami, které se běžně usazují na skle a zhoršují tak výhled řidiči na vozovku. Autochemie na autoskla zajistí, že uvidíte mnohem lépe za každého počasí i při zhoršené viditelnosti.

Zlepšení viditelnosti přes sklo v autě

Máte-li slabší zrak a neradi proto řídíte v noci nebo v dešti, ošetření čelního skla vám dodá znovu pocit sebedůvěry za volantem. Díky ošetření čelního skla na autě opět perfektně uvidíte za každého počasí.

Ochranný povlak na skle se postará o to, aby všechny kapičky vody a drobné nečistoty, které se běžně za jízdy usazují na skle, snadněji stekly ze skla dolů. Viditelnost přes ošetřené čelní sklo se zvyšuje až o 60 %, a to už se tato menší investice určitě vyplatí.

Ochranný povlak na autosklo, ochrana čelního skla, autochemie ochrana autoskel, přípravky na ošetření autoskel

Autosklo servis Praha – ochrana autoskel před živly

Autosklo Plus se zabývá ochranou autoskel již dlouhá léta, a tak již máme ověřené všechny kosmetické přípravky, které používáme na vaše vozy, a tak vám můžeme garantovat, že používáme autochemii, která chrání vaše autoskla před živly co nejdelší dobu a zároveň je šetrná vůči materiálům na vašem voze.

Ošetření celého vozu značkovou kosmetikou Sonax nabízíme našim klientům zdarma při nákupu autoskla u nás a objednávce na výměnu autoskla. Máte-li zájem o ošetření vašeho vozu touto moderní technologií, neváhejte se ozvat na naši zákaznickou linku.

Ostatní články

31.03.2018

NE vždy je nutné sáhnout hned po novém autoskle a vyměnit staré za nové. Nová autoskla nejsou levnou záležitostí, a tak se vyplatí se nejdříve informovat o možnosti opravy autoskla. Náš profesionální Autosklo servis Praha se zabývá opravami autoskel již dlouhá léta a vsaďte se, že jsme v tom nejlepší!

06.04.2018

Nemáte čas lítat po servisech s autem, ale oprava nebo výměna skla na vašem autě už opravdu hoří? Vyřešte nové autosklo chytře a s noblesou! Autosklo servis Praha nabízí chytré řešení, jak na výměnu autoskla bez ztráty volného času, kterého máme všichni tak málo. Odpovědí je mobilní Autosklo servis Praha!

10.04.2018

Pustili jste se do rekonstrukce starého veterána a potřebujete sehnat nové autosklo? Nebo jste hrdým majitele amerických aut či vlastníkem speciálních vozidel, na které běžně autosklo neseženete? Autosklo servis Praha se mimo standardní servis autoskel, výměny a opravy autoskel, zabývá také autoskly na míru na vozidla všeho druhu!

19.04.2018

Věděli jste, že tónování autoskel není jen kosmetická úprava na autě? Možná to tak na první pohled vypadá, ale folie od Autosklo Plus mají hned několik funkcí, než jen zamezit slunci, aby obtěžovalo cestující.

27.04.2018

Dopravní nehody si člověk nenaplánuje, a když se stanou, je to nepříjemné pro obě strany. Těžko říci, kdo je na tom hůř, jestli viník, který zaplatí celou škodu včetně výměny čelního skla nebo autoskla, anebo poškozený, který často utrpí šok z havárie nebo z pohledu na svůj nabouraný automobil.

03.05.2018

Autosklo servis Praha je špička mezi autoksloservisy po celé České republice, může se chlubit profesionálními službami, originálními autoskly a bezvadným servisem pro klienty i jejich vozidla. Zabýváme se výměnami i opravami autoskel na všech vozech, a to i včetně vozů Mercedes Benz, na která užíváme materiály hodné této luxusní značky.

12.05.2018

Ceny autoskel a ceníky autoskloservisů nejsou na internetu běžně k dostání, je to především proto, že ceny autoskel se různě mění v závislosti na dodavatelích. Jak tedy zjistit cenu autoskla, když vás nevyhnutelně čeká výměna autoskla? Při představě, že byste měli volat někam do autoskloservisu, kde telefon zvedne paní na recepci, která toho za celý den už má dost a je proto patřičně příjemná, to vás chuť na opravu autoskla hned omrzí.

1 2 3
partner
Kategorie článků
Nově přidané autosklo servisy
Nejnavštěvovanější autosklo servisy