Opravdu odebrat?

Registrovat autoskloservis

Tónování autoskel Praha

Věděli jste, že tónování autoskel není jen kosmetická úprava na autě? Možná to tak na první pohled vypadá, ale folie od Autosklo Plus mají hned několik funkcí, než jen zamezit slunci, aby obtěžovalo cestující.

Tónování autoskel, ochrana auta před krádeží, Autosklo servis Praha, Autosklo Plus, autoskla Praha

Tónování autoskel a UV ochrana

Tónování autoskel je již zcela běžnou záležitostí, protože ne každé auto má ve výbavě tónovaná autoskla, a tak si například noví majitelé aut nechávají tónování autoskel dodělávat. O tónování autoskel stojí také automobiloví nadšenci, kteří na svá auta aplikují veškerý dostupný tuning nebo třeba rodiče malých dětí, kteří chtějí svým dětem dopřát komfort při cestování autem.

Ochrana pasažérů před dotěrným sluncem je tedy první z důvodu, proč aplikovat zatmavovací folie na autoskla. Cestující však nejsou jediní chránění před slunečním svitem .Sluneční paprsky a škodlivé UV záření nedělá dobře interiérům aut, a tak jako bonus při aplikaci fólií na skla auta dostanete také dlouhotrvající krásnu interiéru. Zvýšíte životnost a užitkovost auta a předejdete šisování materiálů v autě.

Bezpečné autofolie

Tónování autoskel se dělá za použití kvalitních folií, které se lepí na vnitřní stranu oken v autě, aniž by se okna musela demontovat, což značně urychluje celou instalaci tónovacích folií na auto. K dostání je široká škála odstínů, takže si můžete vybrat různý stupeň zatmavení nebo dokonce barvu folie.

Aplikace tónovací folie na skla v autě zajistí příjemný stín pro cestující, ochranu interiéru před UV zářením, ale především dodá vašemu vozu i cestujícím maximální ochranu.

Ochrana vašeho vozu před krádeží

Tónovací folie na autoskla jsou zároveň i bezpečnostní. Po její aplikace se okno zpevnění proti proražení, ať už vinou pachatele při krádeži nebo nešťastnou náhodou při autonehodě. V obou situacích se sklo rozbije na malé kousíčky skla, které mohou být ostré a cestující mohou pořádně poranit.

Díky aplikaci folií, tak minimalizujete riziko krádeže auta nebo vloupání se do auta až o 96%, což je číslo, ve kterém statistiky určitě nelžou. Říká se, že příležitost dělá zloděje, a vy díky investici do autofolií můžete tyto příležitosti srazit na absolutní minimum.

Tónování autoskel se vyplatí z mnoha důvodů, a pokud byste si chtěli zastínit interiér auta nebo dopřát cestujícím klid od sluníčka, obraťte se na nás na Autosklo servis Praha – nejlevnější autosklo servis v Praze.

Ostatní články

11.01.2018

Máte poškrábané autosklo, že přes něj už není ani vidět? Nebo máte pavouka přes celé čelní sklo? Nechce se Vám vyhazovat peníze za nové, když to staré ještě jakž takž jde? Skvělá zpráva je, že nemusíte! Nevyhazujte zbytečně peníze za nové autosklo, když jde opravit! Autosklo servis Praha Vám za pomoci moderních technologií Vaše čelní sklo opraví!

17.02.2018

Milé dámy a pánové, jen si to představte, přijedete do nákupního centra, odevzdáte klíčky od auta a jdete si nakupovat nebo na kafe do kavárny, a když se později vrátíte, vaše auto nejen září čistotou, ale také má nové nebo opravené autosklo a po původních prasklinách na čelním autoskle není ani památky. Toto není pohádka, to je skutečná realita!

24.02.2018

Máte praskliny na čelním skle u firemního vozu nebo vám nenechaví zloději rozbili boční sklo na dodávce? Potřebujete výměnu autoskla rychle a bez zbytečného čekání? Autosklo servis Praha dělá express výměny autoskel na všech typech aut a bez zbytečného čekání!

28.02.2018

Věděli jste, že je až banálně jednoduché ochránit váš vůz před krádeží? Existuje moderní metoda, která vaše vozidlo opatří značkou, díky které vaše vozidlo zůstane v bezpečí, ať už se nachází kdekoliv! Jakmile potencionální pachatel spatří značku na vašem autě, můžete si být jistí, že ho to od krádeže nejen odradí, ale také ho nezdar pěkně otráví! Chraňte vás vůz před krádeží, zatímco vy klidně a spokojeně spíte!

07.03.2018

Sháníte někoho, kdo se postará o výměnu autoskla na vašem autě, a to nejlépe teď hned a v Praze? Autosklo servis Praha není jen někdo, je to profesionální firma, která se s radostí ujme vašeho vozu a zajistí kompletní servis týkající se výměny autoskla, takže vy budete mít auto jako nové a naprosto bez starostí!

17.03.2018

Čeká vás výměna autoskla a i přesto, že výměnu autoskla kryje vaše pojistka, tak jste z toho celí nesví a nevíte si s tím rady? Autosklo servis Praha je jako vždy připraven vám podat pomocnou ruku v době, kdy to nejvíce potřebujete, a tak se na nás neváhejte obrátit a my vám nejen vysvětlíme, jak probíhá výměna autoskla přes pojišťovnu, ale také za vás celou záležitost vyřídíme, takže budete mít auto jako nové a bez starostí!

24.03.2018

Čeká vás výběr nového autoskla a už teď vám z toho všeho porovnávání a vyhledávání vstávají vlasy hrůzou? Zapomeňte na dlouhé večery na internetu a porovnávání cen a nabídek různých eshopů! Jděte na jistotu! Autosklo servis Praha má totiž nejlevnější autoskla na trhu a všechny skladem!

« 1 2 3
partner
Kategorie článků
Nově přidané autosklo servisy
Nejnavštěvovanější autosklo servisy